Wykaz sędziów i asesorów sądowych Sądu Rejonowego w Rzeszowie
1. Prezes Sądu Rejonowego w Rzeszowie - odwołany z upływem dnia 13 czerwca 2024r. decyzją Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 czerwca 2024r. nr DKO-I.565.334.2024
2. Lesław Zawada - Wiceprezes Sądu
3. Łukasz Palacz - Wiceprezes Sądu
4. - Wiceprezes Sądu - odwołany z końcem dnia 3 czerwca 2024r. decyzją Ministra Sprawiedliwości z dnia 31 maja 2024r. nr DKO-I.565.335.2024
I Wydział Cywilny
1. Łukasz Palacz
2. Urszula Harmata
3. Renata Popek
4. Elżbieta Wrona
5. Maciej Gawroński
6. Krzysztof Zubik - Asesor sądowy
7. Magdalena Witas - Asesor sądowy
8. Tomasz Fyda - Asesor sądowy
9. Łukasz Winiarski - Asesor sądowy
Sekcja do spraw egzekucyjnych:
1. Justyna Zimnicka
2. Katarzyna Gawełko-Bazan - delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
3. Agnieszka Kwiecińska
II Wydział Karny:
1. Marta Surmacz
2. Katarzyna Baryła
3. Magdalena Naworol
4. Adam Borowiec
5. Ewa Żołnierczuk-Dec
6. Anna Zięba
III Wydział Rodzinny i Nieletnich:
1. Wojciech Dudek
2. Małgorzata Bieniek
3. Andrzej Kallaus
4. Aleksandra Krawczyk
5. Magdalena Wiatr
6. Ewa Żołnierczuk
7. Ewa Stopyra - delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
8. Jolanta Modrakowska
9. Magdalena Jaśniewicz - Banaś
IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych:
1. Jolanta Olszowy - Rozmus
2. Marta Rajchert
3. Bogumiła Majcher - Gniewek
4. Anna Sowa
5. Alicja Batko - Asesor sądowy
V Wydział Gospodarczy:
1. Katarzyna Sitek
2. Renata Darłak
3. Rafał Mnich
4. Monika Szylar
Sekcja ds. Restrukturyzacyjnych i Upadłościowych
1. Lesław Zawada
2. Jerzy Młynarski
3. Witold Olech
4. Marta Gruba
5. Piotr Wójcik
6. Lucyna Sroka
VI Wydział Karny Wykonawczy:
1. Adam Przysada
2. Marta Grabowska
3. Jerzy Myrda
4. Renata Urban
5. Olga Stanowska - Kłak
6. Anna Ryczaj - Paśko
X Wydział Karny:
1. Arita Masłowska
2. Wojciech Osiniak
3. Krzysztof Jucha
4. Alicja Kuroń
5. Martyna Jędrek - Asesor sądowy
6. Dawid Godzic - Asesor sądowy
XI Wydział Cywilny
1. Małgorzata Gałuszka-Kosik
2. Anna Zięba-Kurasz
3. Edyta Borek
4. Joanna Walat-Smela
5. Jan Drąg
6. Katarzyna Szerląg
7. Anna Moskwa
8. Mateusz Kłęk - Asesor sądowy
9. Dominik Jędrek - Asesor sądowy