II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej w sprawach rodzinnych i nieletnich
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
35-303 Rzeszów ul. Kustronia 4

Kierownik II Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej - pokój nr 2.136 

Kurator specjalista – Krzysztof Młynarczyk

tel. 17 715 23 24

e-mail : k.mlynarczyk@rzeszow.sr.gov.pl

poniedziałek: 7.30 - 12.00
wtorek  7.30 - 12.00
czwartek 9.00 - 14.00

piątek: 7.30 - 12.00

Teren działania :

miasto Dynów, Ulanica (gmina Dynów)

 

Sekretariat - pokój nr 2.137, tel. 17 715 23 23

Czynny w godzinach urzędowania Sądu

Starszy Sekretarz sądowy – Sylwia Hołówko

 

Kuratorzy Zawodowi : (dyżury, teren działania)

 

  Kurator specjalista - Dorota Hecht-Bednarska pok. 2.6, tel. 17 715 23 25

poniedziałek, piątek: 9.00 - 14.00

Teren działania:

Osiedle Grota Roweckiego – ul. Hetmańska (numery parzyste od 2 do 36), ul. Staszica, ul. Zofii Chrzanowskiej (numery nieparzyste od 10 do końca), ul. Dąbrówki, ul. Wincentego Pola (numery nieparzyste od 11 do 15), ul. Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 1 do 63)
Osiedle Krakowska Południe
Osiedle Pobitno
Gmina Krasne

Kurator specjalista - Anna Churawska pok. 2.6, tel. 17 715 23 25

czwartek, piątek: 9.00 - 14.00

Teren działania : 

Osiedle Kotuli
Gmina Trzebownisko
 

Starszy Kurator zawodowy - Bożena Wrońska pok. 2.7, tel. 17 715 23 26

środa, piątek:  9.00 – 14.00

Teren  działania : 

Osiedle Generała Andersa - ul. Mikołajczyka, ul. Krakowska (numery parzyste od 16 do 30)
Osiedle Słocina
Osiedle Matysówka
Gmina Tyczyn

 

Kurator specjalista - Małgorzata Pelc, pok. 2.18, tel. 17 715 23 28

poniedziałek, piątek : 9.00 - 14.00

Teren działania :

Osiedle Nowe Miasto (z wyłączeniem ul. Podwisłocze)
Gmina Sokołów Młp.
 

 

Kurator specjalista - Wojciech Gałuszka, pok. 2.17, tel. 17 715 23 27

środa, piątek: 9.00 - 14.00

Teren działania :

Osiedle 1000-lecia (ul. Błękitna, ul. Chocimska, ul. Józefa Dwernickiego, ul. Husarska, ul. Jasna, ul. Franciszka Karpińskiego, ul. Klonowicza, ul. Kochanowskiego, ul. Kosynierów, ul. Marszałkowska (numery parzyste), ul. Piękna, ul. Podchorążych, ul. Rycerska, ul. Sienkiewicza, ul. Piotra Skargi, ul. Szwoleżerów, ul. Lubelska (numery nieparzyste od 1 do 21 i numery parzyste od 2 do 4), ul. Partyzantów (numery 1 i 1a oraz numery parzyste od 2 do 8), ul. Siemieńskiego (numery parzyste od 2 do 16 i numery nieparzyste), ul. Warszawska (numery parzyste od 2 do 24), ul. Żółkiewskiego
Gmina Boguchwała

 

Kurator specjalista - Anna Wydrzyńska , pok. 2.17, tel. 17 715 23 27

wtorek, piątek: 9.00 - 14.00

Teren działania :

Gmina Głogów Małopolski.
 

 

Kurator zawodowy - Marcin Olszewski, pok. 2.7, tel. 17 715 23 26

poniedziałek, piątek : 9.00 -14.00

Teren działania :

Osiedle Drabinianka
Osiedle Śródmieście Północ

Osiedle Biała

Osiedle Budziwój
Gmina Kamień

 

Kurator zawodowy – Aneta Rusnarczyk,  pok. 2.17, tel. 17 715 23 27

wtorek, piątek : 9.00 -14.00

Teren działania :

Osiedle Pułaskiego
Osiedle Baranówka
Osiedle Paderewskiego
Osiedle Staroniwa
Gmina Lubenia

 

Kurator specjalista Teresa Luboch  pok. 2.5, tel. 17 715 23 25

czwartek, piątek: 9.00 -14.00

Teren działania :

Osiedle Króla Augusta
Osiedle Piastów

Osiedle Bzianka
Gmina Świlcza
 

 

 Kurator specjalista - Ewa Cynarska-Surowiak, pok. 2.18, tel. 17 715 23 28

wtorek, piątek: 9.00 - 14.00

Teren działania :

Osiedle Zalesie
Osiedle Wilkowyja
Gmina Błażowa (z wyłączeniem miejscowości: Futoma, Kąkolówka, Piątkowa)
 

 

  Kurator specjalista - Edyta Falandysz, pok. 2.136, tel. 17 715 23 24

środa, piątek: 9.00 -14.00

Teren działania:

Osiedle Kmity
Osiedle Dąbrowskiego
Osiedle Miłocin

Osiedle Miłocin - Św. Huberta

Osiedle Zawiszy Czarnego
Osiedle Grota Roweckiego (ul. Bulwarowa, ul. Chodkiewicza, ul. Czackiego, ul. Lenartowicza, ul. Podpromie, ul. Hetmańska (numery nieparzyste od 1 do 71), Plac Śreniawitów (numery parzyste od 4 do końca) ul. Wincentego Pola (numery nieparzyste od 17 do końca) Osiedle Nowe Miasto (ul. Podwisłocze)
Osiedle 1000-lecia (ul. Gołębia, ul. Klonowa, ul. Konopnickiej, ul. Limanowskiego, ul. Marszałkowska (numery nieparzyste), ul. Różana, ul. Ujejskiego, ul. Wojciechowskiego, ul. Warszawska (numery nieparzyste od 1 do 57)

Gmina Chmielnik
 

 Kurator zawodowy - Agata Łaskarzewska, pok. 2.18, tel. 17 715 23 28

czwartek, piątek: 9.00 -14.00

Teren działania:

Osiedle Przybyszówka
Osiedle Śródmieście Południe

Osiedle Załęże

Osiedle Staromieście

Osiedle Zwięczyca
Gmina Hyżne

 

Kurator specjalista -  Halina Nawrocka, pok. 2.142, tel. 17 715 22 64

środa, piątek: 9.00 -14.00

Teren działania:

Osiedle Generała Andersa (z wyłączeniem ul. Mikołajczyka i ul. Krakowskiej (numery parzyste od 16 do 30)
Osiedle Mieszka I

Gmina Błażowa (miejscowości: Futoma, Piątkowa, Kąkolówka)

Gmina Dynów (z wyłączeniem miasta Dynów i miejscowości Ulanica)

Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Rzeszowie
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Opublikowany dnia: 2009-09-10 11:53
Opublikowany przez: Paweł Wójcik
Aktualizowany dnia: 2020-05-28 12:24
Aktualizowany przez: Monika Pawlos
Zatwierdzony przez: b/d
Licznik odwiedzin: 44 942